Aktuální informace

Hledáme kolegy do rodinné firmy, která je předním výrobcem dřevoobráběcích strojů a teplovodních kotlů.

Nabízíme tyto volné pracovní pozice.

Vloženo: 15.2.2021

Zájemci o výměnu nevyhovujícího zdroje  vytápění mají další šanci získat dotační podporu. Radní Královehradeckého kraje schválili vypsání dodatečné výzvy, ve které bude k dispozici přes 11,4 milionu korun. Registrace pořadových čísel se uskuteční 24. února 2021 mezi 10 a 13 hodinou.

"Aktuální výzvou doplňujeme zásobník projektů z předchozího kola. Úspěšní žadatelé, kteří splní podmínky formálních náležitostí této výzvy, nejprve zařadíme do zásobníku projektů a následně po získání dodatečných finančních prostředků dojde k přesunutí mezi žádosti doporučené k poskytnutí dotace. Zájemce následně vyzveme k uzavření smlouvy. O dotaci mohou žádat občané Královohradeckého kraje, kteří se chystají pořídit si, nebo si již pořídily tepelné čerpadlo, plynový kondenzační kotel nebo kotel na biomasu (automat nebo ruční) místo nevyhovujícího zdroje vytápění, " uvedl radní pro oblast regionálního rozvoje, evropských grantů a dotací Adam Valenta.

Kompletní podmínky dodatečné výzvy kraj zveřejní 20. ledna s tím, že registrace pořadových čísel se uskuteční 24. února 2021 od 10 hodin prostřednictvím Dotačního portálu Královehradeckého kraje (DOTIS). Počet přijímaných pořadových čísel je 500. Datum ukončení el. příjmu žádostí o podporu je 8.3.2021 v 10 hodin.

Zdroj: KHK

Vloženo: 3.2.2021

Máte doma starý kotel na tuhé palivo? Pak máte zřejmě poslední příležitost, jak na jeho výměnu dostat peníze. Stát spustí zatím poslední vlnu - kolo „Kotlíkových dotací“ a rozdělí přes 3 miliardy korun.

Dalších cca. 30 tisíc domácností bude mít nárok na dotaci při povinné výměně starého neekologického kotle. Stát spouští poslední vlnu - kolo kotlíkových dotací.

„POZOR zásadní informace k provozu kotlů po roce 2022 !!!“
Domácnosti, které stále ještě topí v kotlích na tuhá paliva bez emisní třídy, první a maximálně druhé emisní třídy, by neměly s výměnou otálet. Od září roku 2022 bude provoz těchto kotlů zcela zakázán. Navíc výhodnější podmínky pro jejich výměnu už v dohledné době asi nebudou, informoval ministr životního prostředí Richard Brabec.

Více informací k zatím poslední vlně dotací.

Zdroj informací je tisková zpráva MŽP ze dne 10. 01. 2019

Vloženo: 10.1.2019

Máte zájem o kotel ROJEK nebo potřebujete poradit?

Vložte prosím Vaše jméno.
Invalid email address.
Please tell us how big is your company.
Please tell us how big is your company.
Napište prosím svůj dotaz.
Neplatný vstup

Kde nás najdete

Image

ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s.
U Kapličky 1055
517 41 Kostelec nad Orlicí
telefon: 494 339 133,
494 339 134, 494 339 144
e-mail: tepelnatechnika@rojek.cz

Virtuální prohlídka

Image
Copyright © ROJEK dřevoobráběcí stroje a.s. 2021

Search